X-rune for men 1ml

Feromony. Intrygujący, podniecający i bardzo męski zapach, który kusi i uwodzi!

  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 1 dzień roboczy
  • Cena netto: 6,91 zł 8,50 zł
  • szt.

X-rune™

Preparat o ekscytującym, świeżym i zdecydowanie męskim zapachu, stworzony z myślą o tym, aby przyciągać kobiety i sprawić, że będą postrzegać mężczyznę jako wyjątkowo męskiego i bardzo pociągającego. X-rune to unikalny zestaw składników, który sprawi, że kobiety będą Cię postrzegały, jako mężczyznę silnego, bardziej męskiego i pociągającego. X-rune przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy prowadzą intensywne życie towarzyskie i chcą wzbudzić w kobietach pożądanie i chęć dalszego zapoznania się.

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

Opakowanie: 1 ml próbka - wystarcza na kilka aplikacji.


Opis zapachu:

Ta perfuma to prawdziwe arcydzieło w świecie męskich zapachów, idealnie łączące w sobie klasykę i nowoczesność. Każdy składnik został starannie dobrany, aby stworzyć kompozycję pełną głębi, charakteru i niezapomnianych wrażeń. Nuty głowy tej perfumy to bazylia, która jest niczym zapachowa brama do tego zmysłowego świata. Bazylia, z jej ziołowym, świeżym i lekko pikantnym aromatem, wprowadza uczucie czystości i orzeźwienia, jednocześnie dając wskazówkę co do złożoności i bogactwa nadchodzących nut. Serce perfumy tworzą cedr i fiołek, stanowiące duszę tej kompozycji. Cedr, z jego ciepłym, drzewnym i nieco żywicznym aromatem, dodaje męskości i stabilności. Fiołek, z jego delikatnym, lekko pudrowym i kwiatowym charakterem, wnosi nutę elegancji i subtelności, tworząc wyjątkowy kontrast z mocniejszym cedrem. Nuty bazy to prawdziwy majstersztyk. Składają się z nut drzewnych, kadzidła, palonej skóry i piżma. Nuty drzewne zapewniają solidną, trwałą bazę, dodając głębi i charakteru. Kadzidło, z jego mistycznym, aromatycznym zapachem, wprowadza element tajemniczości i duchowości. Palona skóra, z jej intensywnym, dymnym i lekko gorzkim aromatem, nadaje perfumom wyjątkowej zmysłowości i surowości. Piżmo, znane ze swojej trwałości i zmysłowej głębi, dopełnia kompozycję, tworząc wykończenie pełne ciepła i elegancji. Ta perfuma to idealny wybór dla mężczyzny, który ceni sobie złożoność, głębię i wyrafinowanie. Jest to zapach, który opowiada historię siły, charakteru i tajemniczości, idealny zarówno na dzień, jak i na specjalne okazje. To perfumy dla mężczyzny, który chce zrobić wrażenie i pozostać w pamięci.

Nuty zapachowe:
  • nuty głowy: bazylia,
  • nuty serca: cedr, fiołek,
  • nuty bazy: nuty drzewne, kadzidło, palona skóra, piżmo.


Kod produktu: 2992

X-rune™ - EDT dla mężczyzn

UWAGA: X-rune™ jest znakiem towarowym, należącym do AURORA. Kupuj tylko oryginalne produkty!