Oferta dla influencerów

Oferta współpracy dla Influencerów i twórców Social Media


Oferujemy współpracę blogerom, vlogerom, tik-tokerom, polegającą na rekomendowaniu i lokowaniu naszych produktów we wszystkich social mediach. Wierzymy, że Twoja rozpoznawalność i zaufanie jakim darzą Cię obserwatorzy przyczyni się do zwiększenia zainteresowania produktami naszej firmy.

Nawiąż z nami długoterminową współpracę / barter i uzyskaj korzystne warunki. Jesteśmy producentem wysokiej jakości kosmetyków zapachowych i pielęgnacyjnych. Działający na polskim rynku od 1999 roku. Specjalnością AURORA są kosmetyki zapachowe: perfumy, atraktanty zapachowe i perfumy z dodatkiem feromonów, stworzone w oparciu o komponenty zapachowe pochodzące od najbardziej renomowanych dostawców europejskich.

Jeśli posiadasz swoje profile w mediach społecznościowych, chcesz regularnie promować nasze produkty, kreować ich wizerunek, tworzyć posty lub transmisje z ich udziałem - napisz na adres email: biuro@perfumy-aurora.pl  lub skontaktuj się z nami telefonicznie: tel. 602690190

Oferujemy indywidualne warunki współpracy, dopasowane do Twojego zasięgu i możliwości.

Niezależnie od ustalonych warunków współpracy, zawsze możesz otrzymać od nas materiały promocyjne, próbki produktów, testery, oraz kupony rabatowe i bony zakupowe dla odwiedzających Twoje media. 

Oto, dlaczego warto z nami współpracować:

Mamy dla Ciebie unikalną ofertę, która pozwoli Ci wyróżnić się na platformach social media oraz zaoferować swoim obserwatorom luksusowe doznania zapachowe. Pragniemy nawiązać długoterminową i owocną współpracę z influencerami oraz osobami publikującymi w social media.

Oferujemy:

Luksusowe, niszowe kosmetyki zapachowe dla wyjątkowych klientów.

Nasze perfumy niszowe reprezentują najwyższą jakość i oryginalne kompozycje zapachowe. Współpraca z nami pozwoli Ci promować produkty, które są uwielbiane przez wymagających koneserów zapachów.


Personalizacja dla Twojej marki:

Doceniamy Twoją wartość i unikalność. Jako influencer czy twórca treści będziesz miał/a nie tylko możliwość prezentowania i oferowania naszych produktów. Wspólnie z nami będziesz miał/a możliwość stworzenia swojej własnej marki perfum niszowych, zgodnie z Twoimi preferencjami zapachowymi i stylistyką.


Wyjątkowe kampanie i konkursy:

Zapewniamy wsparcie w kreatywnych kampaniach oraz konkursach, które zaangażują Twoich obserwatorów i zbudują więź z naszą lub Twoją marką. W szczególności oferujemy zestawy kodów promocyjnych dla Twoich followersów i obserwatorów oraz nagrody w organizowanych przez Ciebie konkursach.


Unikalne zniżki i oferty:

Dla Twoich obserwatorów przygotujemy unikalne zniżki i oferty, które zachęcą ich do zakupu naszych perfum i wód perfumowanych.


Profesjonalne wsparcie

Nasz zespół ds. marketingu i kreatywnych ekspertów służy profesjonalnym doradztwem, pomagając Ci w kreacji treści, które przyciągną uwagę i wzbudzą zainteresowanie Twoich widzów. Pomożemy Ci stworzyć unikalne i ekscytujące doświadczenia dla Twojej społeczności online, które zaowocują lojalnością i wzajemnym wsparciem.


Daj nam znać, jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą. Czekamy na Twój kontakt i gotowi jesteśmy podjąć się nowych wyzwań razem z Tobą!