Oferta dla influencerów

Chcesz zostać naszym influencerem?


Oferujemy współpracę blogerom, vlogerom, tik-tokerom, polegającą na rekomendowaniu i lokowaniu naszych produktów we wszystkich social mediach. Wierzymy, że Twoja rozpoznawalność i zaufanie jakim darzą Cię obserwatorzy przyczyni się do zwiększenia zainteresowania produktami naszej firmy.

Nawiąż z nami długoterminową współpracę / barter i uzyskaj korzystne warunki. Jesteśmy producentem wysokiej jakości kosmetyków zapachowych i pielęgnacyjnych. Działający na polskim rynku od 1999 roku. Specjalnością AURORA są kosmetyki zapachowe: perfumy, atraktanty zapachowe i perfumy z dodatkiem feromonów, stworzone w oparciu o komponenty zapachowe pochodzące od najbardziej renomowanych dostawców europejskich.

Jeśli posiadasz swoje profile w mediach społecznościowych, chcesz regularnie promować nasze produkty, kreować ich wizerunek, tworzyć posty lub transmisje z ich udziałem - napisz na adres email: biuro@perfumy-aurora.pl  lub skontaktuj się z nami telefonicznie: tel. 602690190

Oferujemy indywidualne warunki współpacy, dopasowane do Twojego zasięgu i możliwości.

Niezależnie od ustalonych warunków współpracy, zawsze możesz otrzymać od nas materiały promocyjne, próbki produktów, testery, oraz kupony rabatowe i bony zakupowe dla odwiedzających Twoje media.