Produkcja kontraktowa - FAQ

Jeśli chcesz stworzyć swoją własną markę perfum, możemy zrobić to dla Ciebie. Jesteś we właściwym miejscu!

Produkcja kontraktowa (tzw. private label) to rozwiązanie, dzięki któremu możesz szybko i bez ponoszenia dużych wydatków stworzyć własną, unikalną markę perfum. Jako doświadczony producent wysokiej jakości kosmetyków zapachowych, oferujemy Ci możliwość wyprodukowania dla Ciebie unikalnych kosmetyków zapachowych, które oznakujemy Twoją własną marką.
Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i powiesz nam jakiego produktu potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą.

Poniżej odpowiadamy na kilka najczęściej zadawanych pytań dotyczących zamówienia własnej marki perfum:

Produkcja kontraktowa perfum

 

Kto może zamówić własną markę perfum? Czy trzeba mieć zarejestrowaną firmę?
Własną markę perfum może zamówić każda osoba, zarówno firma jak i osoba prywatna.

Jak przebiega proces zamawiania własnej marki perfum?

  • Zamawiający określa nam swoje wymagania odnośnie zapachu (np.: męskie, damskie, sportowe, wieczorowe, itp.). Można też podać nazwę jakiegoś istniejącego zapachu, który ma być inspiracją dla nowego projektu.
  • W oparciu o te informacje przygotowujemy kilka próbek zapachów, które wysyłamy Zamawiającemu do oceny i zatwierdzenia. Zamawiający dokonuje wyboru i zatwierdza konkretny zapach.
  • Przygotowujemy projekt opakowania, czyli wizualizację buteleczki, nadruków, etykiet kartonika i gotowego produktu. Robimy to w porozumieniu z Zamawiającym, uwzgledniając jego sugestie i wymagania.
  • Po zaakceptowaniu przez Zamawiającego zapachu i projektu opakowania, przystępujemy do realizacji zamówienia.
  • Sporządzamy dokumentację produktu i zgodnie z obowiązującymi przepisami, przed wprowadzeniem produktu do obrotu rejestrujemy go w bazie produktów kosmetycznych CPNP.
  • Na życzenie Zamawiającego wykonujemy zdjęcia produktu ułatwiające jego promocję i reklamę.
  • Zamawiający otrzymuje od nas produkt gotowy do sprzedaży.

Czy mogę wybrać dowolny zapach perfum?
Nasi wykwalifikowani eksperci ds. zapachów będą współpracować z Tobą, aby stworzyć perfumy lub wody perfumowane, które idealnie odzwierciedlają charakter Twojej marki. Dobierzemy nuty, akordy i składniki, aby osiągnąć wyjątkową i oryginalną kompozycję, która zachwyci Twoich klientów.

Jaka jest jakość zamówionych produktów?
Produkowane przez nas kosmetyki są wykonywane zgodnie z wymaganiami normy ISO 22716:2007 GMP (Good Manufacturing Practices) i spełniają wysokie wymagania jakościowe. Współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami składników, co pozwala nam tworzyć kosmetyki zapachowe o najwyższej jakości. Dzięki temu możemy zagwarantować, że Twoje perfumy będą w pełni zgodne z oczekiwaniami klientów, zapewniając im długotrwały i wyjątkowy zapach. Stosujemy wyłącznie surowce i komponenty pochodzące od renomowanych i sprawdzonych dostawców. Dokładamy najwyższych starań aby wytwarzane przez nas produkty spełniły wymagania naszych Zamawiających.

Czy otrzymam produkt w spersonalizowanym opakowaniu?
Doskonale rozumiemy, że jakość produktu zależy nie tylko od zapachu, ale także od estetyki i jakości opakowania. Dlatego oferujemy opcję personalizacji opakowań według Twoich preferencji. Możesz wybrać flakony, etykiety i opakowania które przygotujemy dla Ciebie zgodnie z wizją Twojej marki. Zgodnie z Twoimi potrzebami zaprojektujemy kartoniki, zdobienia buteleczek, etykiety i wszystkie detale opakowania. Nasz zespół jest precyzyjny i dba o każdy detal w procesie produkcji. Jesteśmy zaangażowani w dostarczenie Ci produktów najwyższej jakości, dlatego każdy etap od tworzenia formuły zapachowej do produkcji opakowań jest kontrolowany i uzgadniany z Zamawiającym.

Czy produkty pod własną marką są oznaczane kodem paskowym EAN?
Zależy to od potrzeb i decyzji Zamawiającego. Zdecydowanie zalecamy zastosowanie takiego oznaczenia. Brak kodu EAN praktycznie uniemożliwia logistykę produktu i jego sprzedaż. Oznaczenie produktu indywidualnym kodem EAN nie pociąga za spobą żadnych dodatkowych kosztów. Kod może pochodzić z naszej puli numerów lub może być nadany przez Zamawiającego, jeśli Zamawiający posiada swoją pulę numerów.

Ile kosztuje zamówienie własnej marki perfum?
Ceny perfum wykonanych pod własną marką Zamawiającego nie są znacząco wyższe od hurtowych cen naszych własnych produktów, a w niektórych przypadkach mogą być od nich niższe.
Prosimy pamiętać, że w przypadku wyrobów kosmetycznych cena jednostkowa zależy od wielkości zamówienia i zmniejsza się wraz ze wzrostem ilości zamówionych sztuk.
Zależy też od wybranego rodzaju zapachu i wybranego rodzaju opakowania. Jesteśmy w stanie wykonać produkty dla Zamawiających poszukujących produktu ekskluzywnego, jak i dla tych, dla których priorytetem jest niska cena jednostkowa. Po skontaktowaniu się z nami i uzgodnieniu szczegółów zamówienia, Zamawiający otrzyma dokładną wycenę.

Jaka jest minimalna wielkość zamówienia?
Nie określamy minimalnej wielkosci zamówienia. Jest ona różna dla różnego typu produktów i opakowań. Z uwagi na minimmum technologiczne podczas druku kartoników i wykonania nadruków na buteleczkach przyjmujemy, że minimalna wielkość zamówienia przy której możemy zaproponować dobrą cenę jednostkową produktu to 500 szt. Jeśli jednak ta ilość jest dla Zamawiającego zbyt duża, oferujemy także indywidualne rozwiązania umożliwiające realizację mniejszych zamówień.

Ile trwa realizacja zamówienia?
Czas realizacji zamówienia zależy od tego, jak szybko Zamawiający dokona wyboru zapachu i zaakceptuje projekt opakowania. Jeśli zamówienie będzie wykonywane z komponentów i surowców posiadanych przez nas na stanie magazynowym, czas jego realizacji wyniesie około 4-6 tygodni. Jeśli realizacja zamówienia będzie wymagała sprowadzenia przez nas komponentów lub surowców których aktualnie nie posiadamy - czas realizacji będzie odpowiednio dłuższy. Wiemy, jak ważne jest dotrzymanie terminów. Dlatego podejmiemy wszelkie działania, aby dostarczyć Ci gotowe produkty zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Czy mogę liczyć na wsparcie marketingowe?
Jako producent i sprzedawca kosmetyków mamy duże doświadczenie we wprowadzaniu na rynek nowych marek produktów. Nasi eksperci ds. marketingu są gotowi pomóc Ci w promocji Twoich nowych produktów zapachowych. Udzielimy Ci wskazówek dotyczących strategii promocyjnych, aby Twoje perfumy zyskały szerokie grono zadowolonych klientów.
Rozpocznij współpracę z nami już dziś i podkreśl swoją markę za pomocą ekskluzywnych kosmetyków zapachowych "Private Label". Skontaktuj się z nami, aby omówić swoje wymagania i rozpocząć proces tworzenia perfum, które staną się wizytówką Twojej firmy na rynku kosmetycznym.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, napisz do nas: biuro@perfumy-aurora.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie, tel. 602690190

Własna marka perfum