Vigo for men 1ml

Feromony. Intrygujący, podniecający i bardzo męski zapach, który kusi i uwodzi!

  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 1 dzień roboczy
  • Cena netto: 6,91 zł 8,50 zł
  • szt.

VIGO™

Świeży, wyrazisty i męski zapach, stworzony z myślą o tym, by przyciągać kobiety. Unikalny zestaw składników sprawi, że kobiety będą Cię postrzegały, jako mężczyznę silnego, bardziej męskiego i pociągającego. VIGO stworzony, po to, aby wywołać w kobietach pożądanie i erotyczne podniecenie. Unikalny zestaw składników, przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy prowadzą intensywne życie towarzyskie i chcą wzbudzić w kobietach pożądanie i chęć dalszego zapoznania się.

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

Opakowanie: 1 ml próbka - wystarcza na kilka aplikacji.


Opis zapachu:

Ta męska perfuma to prawdziwa uczta dla zmysłów, wyrafinowana kompozycja zapachowa, która łączy w sobie świeżość, głębię i elegancję. Rozpoczynając od nut głowy, spotykamy tu intrygującą mieszankę cynamonu, mięty i paczuli. Cynamon wnosi korzenny, ciepły akcent, dodając perfumom zmysłowości, podczas gdy mięta zapewnia odświeżający i energetyzujący oddech świeżości. Paczula dodaje do tej mieszanki swoją ziemistą intensywność, tworząc perfekcyjne tło dla dalszych zapachów. Serce tych perfum bije w rytmie owocowych akordów grejpfruta i pomarańczy. Grejpfrut, z jego delikatnie gorzkim i soczystym charakterem, wnosi wyrazistość i świeżość, natomiast pomarańcza dodaje słodki, owocowy akcent, czyniąc zapach jeszcze bardziej energetyzującym i soczystym. Wreszcie docieramy do podstawy, gdzie ponownie spotykamy paczulę, tym razem współgrającą z eleganckimi akcentami skóry i ciepłym, słodkim aromatem ambry. Skóra nadaje perfumom wyrafinowanego, nieco dymnego charakteru, podczas gdy ambra wnosi swoją zmysłowość i bogactwo, dopełniając całość i tworząc zapach, który jest jednocześnie głęboki, trwały i niezwykle złożony. Łącząc w sobie te różnorodne elementy, perfuma ta staje się idealnym wyborem dla mężczyzny, który ceni sobie zarówno świeżość, jak i głęboką, trwałą elegancję w swoim zapachu. Jest to zapach, który opowiada historię, zmieniając się i rozwijając wraz z upływem czasu na skórze, pozostawiając niezapomniane wrażenie.

Nuty zapachowe:
  • nuty głowy: cynamon, mięta, paczula,
  • nuty serca: grejpfrut, pomarańcza,
  • nuty bazy: paczula, skóra, ambra.


Kod produktu: 2999

VIGO™ - EDT dla mężczyzn

UWAGA: VIGO™ jest znakiem towarowym, należącym do AURORA. Kupuj tylko oryginalne produkty!