V-rune for men 1ml

Feromony. Zapach dla aktywnego mężczyzny. Uwodzi i kusi!

  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 1 dzień roboczy
  • Cena netto: 6,91 zł 8,50 zł
  • szt.

V-rune™

Perfumy o ekscytującym, męskim zapachu, stworzone z myślą o tym, aby wywoływać w kobietach pożądanie i erotyczne podniecenie, któremu nie będą w stanie się oprzeć. Starannie dobrany zestaw nut zapachowych ma za zadanie przyciągać uwagę kobiet, działać na nie pobudzająco i sprawiać, że będą postrzegać mężczyznę jako atrakcyjnego i pociągającego seksualnie. Uwielbiany przez kobiety, niezwykły zapach uczyni z Ciebie pewnego siebie, intrygującego faceta. V-rune ekscytuje i podkreśla atrakcyjność.

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

Opakowanie: 1 ml próbka - wystarcza na kilka aplikacji.


Opis zapachu:

Ta wyjątkowa męska perfuma to prawdziwy klejnot w świecie zapachów, łączący w sobie świeżość, energię i elegancję. Rozpoczynając od nut głowy, odkrywamy urzekającą mieszankę mandarynki i cytrusów. Akcenty mandarynki przynoszą słodki, owocowy i nieco egzotyczny charakter, który od razu przyciąga uwagę. Cytrusy dodają świeżości i żywotności, tworząc energetyzującą i pobudzającą atmosferę, która rozwesela i orzeźwia. W sercu perfum kryje się imbir, który jest prawdziwym bohaterem tej kompozycji. Jego pikantny, lekko ostry charakter wnosi do zapachu unikalny, pobudzający akcent. Imbir dodaje również ciepła i głębi, tworząc most między żywymi nutami głowy a bogatszymi nutami bazy. Nuty bazy natomiast to elegancka i zmysłowa mieszanka ambry i wetiwerii. Ambra, z jej ciepłym, słodkim i lekko morskim zapachem, dodaje perfumom złożoności i zmysłowości. Wetiweria, z kolei, wnosi swoją ziemistą, lekko dymną i drzewną nutę, co nadaje kompozycji męskiego charakteru i trwałości. Łącząc te elementy, perfuma ta tworzy niezapomniane wrażenie. Jest idealna dla mężczyzny, który ceni sobie zarówno świeżość, jak i złożoność w swoim zapachu. Kompozycja ta jest niczym podróż sensoryczna, która zaczyna się od pobudzających nut cytrusowych, przechodzi przez pikantne serce, by osiąść w głębokiej, zmysłowej bazie. To zapach, który opowiada historię tajemniczości i elegancji, pozostawiając długotrwałe i wyrafinowane wrażenie.

Nuty zapachowe:
  • nuty głowy: akcenty mandarynki, cytrusy,
  • nuty serca: imbir,
  • nuty bazy: ambra, wetiweria.


Kod produktu: 3026

V-rune™ - EDT dla mężczyzn

UWAGA:V-rune™ jest znakiem towarowym, należącym do AURORA. Kupuj tylko oryginalne produkty!