Smell Like #07 for women 1ml

Feromony. Zapach idealny na spotkania z mężczyznami.

  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 1 dzień roboczy
  • Cena netto: 6,91 zł 8,50 zł
  • szt.

Smell Like #07®

Elegancki zapach, łączący japońską sztukę uwodzenia zapachem z doświadczeniami francuskich mistrzów perfumeryjnych. Luksusowe perfumy - afrodyzjak zapachowy został stworzony dla kobiet, które chcą uwodzić mężczyzn. Zapach Smell Like #07 jest bardzo intrygujący, uwodzący i pełen romantyzmu. Sprawi, że w mężczyźnie obudzi się większa ochota na poznanie kobiety, którą będzie postrzegać jako bardziej elegancką i powabną!

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

Opakowanie: 1 ml próbka – wystarcza na kilka aplikacji.


Opis zapachu:

Te perfumy to symbol subtelności i wykwintności. Ich początek zaznaczony jest przez unikalne połączenie suchej bergamotki, aromatycznego różowego pieprzu oraz lekkiego imbiru, co razem tworzy orzeźwiającą i nieco egzotyczną inaugurację, zapewniającą pobudzenie i przyciąganie uwagi. W centralnej części zapachu znajdujemy łagodne, kwiatowe nuty, z jaśminem i konwalią w roli głównej, co składa się na delikatne i klasyczne serce perfum, przywodzące na myśl spokojny spacer po ogrodzie pełnego kwiatów. Baza zapachowa prowadzi nas w kierunku bardziej intensywnych, ziemistych aromatów, z akcentami mchu i paczuli, elegancko wzbogaconych o wykwintne chypre i subtelne nuty skórzane. To połączenie dodaje całej mieszance charakteru, trwałości oraz nieco mistycznego posmaku, pozostawiając ciepłe, zapamiętywane uczucie. Są to perfumy idealne dla kogoś, kto szuka połączenia naturalnej świeżości z nutą ziemistej wytworności, świetnie komponujące się z osobowością ceniącą tradycyjne wartości, ale otwartą na współczesne akcenty. Doskonale sprawdzają się jako codzienny dodatek, jak i element wyjątkowych okazji, podkreślając unikatowość i styl użytkownika.

Nuty zapachowe:
  • nuty głowy: sucha bergamotka, różowy pieprz, imbir,
  • nuty serca: jaśmin, konwalia,
  • nuty bazy: mech, paczula, nuty chypre, wyprawiona skóra.

Kod produktu: 5144

Smell Like #07® - EDP dla kobiet

UWAGA: Smell Like™ jest znakiem towarowym, należącym do AURORA. Kupuj tylko oryginalne produkty!