Smell Like #06 for women 1ml

Feromony. Uwodzicielski zapach dla delikatnych i zmysłowych kobiet.

  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 1 dzień roboczy
  • Cena netto: 6,91 zł 8,50 zł
  • szt.

Smell Like #06®

Oczaruj mężczyzn i poczuj się elegancko i pewnie. Perfumy, dzięki którym nabierzesz uwodzicielskiej pewności siebie. Poznaj zapach, który obudzi w Tobie wrażliwą i delikatną kobietę. Perfumy Smell Like #06 to kompozycja zmysłowa, elegancka i ponadczasowa. Odpowiednie dla kobiet które chcą być postrzegane jako wrażliwe i delikatne. Świeży, a zarazem subtelny zapach będzie idealnym dodatkiem dla każdej uwodzicielki. Otul się tym zmysłowym zapachem i przekonaj się jak działa na mężczyzn.

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

Opakowanie: 1 ml próbka – wystarcza na kilka aplikacji.


Opis zapachu:

Perfumy, które są hołdem dla naturalnej świeżości i nieskazitelności, będąc odzwierciedleniem niekończącego się bogactwa przyrody. Początkowe akordy roztaczają witalność dzięki żywym nutom sycylijskiej cytryny i świeżego, zielonego jabłka, które od razu orzeźwiają i wprowadzają w pozytywny nastrój. Centrum zapachu to lekka, kwiatowa przestrzeń, w której finezyjny jaśmin łączy się z delikatną nutą bambusa i eleganckiej białej róży, składając się na jasne, ale złożone serce, dające wrażenie cichego, wiosennego świtu, gdy przyroda delikatnie się budzi. Podstawa zapachu osadzona jest na solidnych, ale subtelnych fundamentach ciepłego drewna cedrowego, delikatnego piżma i głębokiej ambry, co dodaje całej mieszance poczucie głębi i stałości. Te bazowe nuty zapewniają ziemistą, a zarazem wytworną aurę, która długo utrzymuje się na skórze, tworząc dyskretną, lecz wyczuwalną aurę. Wybór tych perfum będzie idealny dla osób, które doceniają połączenie nieskazitelnej świeżości z subtelnością kwiatowych esencji, zakończonego ciepłymi, drzewnymi tonami. Są to perfumy, które idealnie komponują się z obrazem współczesnej, dynamicznej i naturalnie stylowej kobiety.

Nuty zapachowe:
  • nuty głowy: sycylijska cytryna, zielone jabłko,
  • nuty serca: jaśmin, bambus, biała róża,
  • nuty bazy: drzewo cedrowe, piżmo, ambra .

Kod produktu: 3667

Smell Like #06® - EDP dla kobiet

UWAGA: Smell Like™ jest znakiem towarowym, należącym do AURORA. Kupuj tylko oryginalne produkty!