Smell Like #04 for women 30ml

Feromony. Perfumy dla kobiet idealne na randkę. Kuszą i uwodzą!

  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 54,12 zł brutto
  • Czas realizacji: 1 dzień roboczy
  • Cena netto: 43,82 zł 53,90 zł
  • szt.

Perfumy dla kobiet Smell Like #04®

Piękne, kwiatowe perfumy o bardzo kobiecym i zmysłowym zapachu, będącym złożoną kompozycją nut kwiatowych. Zapach ten kojarzy się z wyrafinowaną elegancją, wytwornym stylem i luksusem. Zawarte w perfumach kompozycje zapachowe przyciągają mężczyzn, zwracają ich uwagę, mogą wywoływać u nich chęć bliższego poznania. Specjalnie dobrany zestaw nut zapachowych sprawia, że postrzegają kobietę stosującą Smell Like #04 jako bardziej atrakcyjną i powabną.

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

Opakowanie: butelka 30 ml z atomizerem

 

Opis zapachu:

To perfumy, które przenoszą do świata, gdzie natura flirtuje z elegancją. Ta kompozycja zapachowa rozpoczyna się od lekkiego i orzeźwiającego akordu, w którym frezja, lotos i cyklamen tworzą kwintesencję świeżości. Róża damasceńska i delikatna słodycz melona dodają początkowym nutom wyrafinowania oraz subtelnej gracji. Serce zapachu bije w rytmie delikatnych kwiatowych nut: lewkonii, lilii oraz piwonii, które razem tworzą harmonijną, lecz wyrazistą esencję. Ta bujna, kwiatowa symfonia uosabia czystą, niewinną i niemal eteryczną piękność, otulając noszącego w miękki, kwiatowy kokon. Na koniec, perfumy przechodzą w głębsze, bardziej zmysłowe rejony dzięki bazie z drzewa sandałowego, tuberozy i piżma, z dodatkiem cedru. Ta złożona mieszanka tworzy ciepły, trwały i lekko tajemniczy finał, który otula skórę niczym delikatny welon, pozostawiając za sobą długotrwały, zapadający w pamięć ślad. Te perfumy to idealny wybór dla kobiety, która ceni sobie lekkość bytu, ale jednocześnie pragnie podkreślić swoją głębię i zmysłowość. Są jak delikatny dotyk, który pozostaje na skórze, przynosząc poczucie komfortu i wyjątkowości. To zapach dla tych, którzy chcą codziennie odkrywać w sobie nowe, subtelne niuanse, dla tych, którzy są gotowi na drobną ucieczkę od codzienności do świata pełnego kwiatowych akordów i ciepłych, drewnianych tonów.

Nuty zapachowe:

  • nuty głowy: frezja, lotos, cyklamen, róża damasceńska, melon,
  • nuty serca: lewkonia, lilia, piwonia,
  • nuty bazy: drzewo sandałowe, tuberoza, piżmo, olejek ambra, cedr.

 

Kod produktu: 3662

Smell Like #04® - EDP dla kobiet

UWAGA: Smell Like™ jest znakiem towarowym, należącym do AURORA. Kupuj tylko oryginalne produkty!