Smell Like #03 for women 1ml

Zniewalające i kuszące perfumy dla aktywnych kobiet. Feromony.

  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 1 dzień roboczy
  • Cena netto: 6,91 zł 8,50 zł
  • szt.

Perfumy dla kobiet Smell Like #03®

Piękne perfumy, o niezwykle powabnym i kwiatowym zapachu, przeznaczone dla kobiet chcących podkreślić swoją atrakcyjność i elegancję. Niezwykle bogata, a zarazem lekka kompozycja zapachowa, skomponowana z myślą o tym, aby szczególnie silnie działać na mężczyzn i wzbudzać w nich zainteresowanie oraz zwiększyć chęć poznania kobiety. Kompozycja zapachowa wchodząca w skład Smell Like #03 to piękny zapach, będący złożoną kompozycją nut czarnej porzeczki, kwiatów pomarańczy, mandarynki i róży. Zapach jest niezwykle zmysłowy i bardzo kobiecy. Otul się romantycznymi nutami, które podkreślą Twoją zmysłowość. Zapach jest odpowiedni zarówno przed południem jak i na specjalne okazje wieczorowe.

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

Opakowanie: 1 ml próbka – wystarcza na kilka aplikacji.

 

Opis zapachu:

Te perfumy są kwintesencją subtelności i naturalnego piękna. Są odzwierciedleniem delikatności oraz niezłomności kobiecego ducha. Kompozycja otwiera się wyrazistym aromatem czarnej porzeczki, mieszającą się z żywiołowymi nutami kwiatu pomarańczy. Świeżość mandarynki nadaje kompozycji lekkości, podczas gdy subtelna woń róży dodaje pierwszym nutom dyskretnej elegancji. W sercu zapachu znajdujemy zgodę i czystość, czyli konwalię i jaśmin. Splot lili wodnych i ciepłej wanilii tworzy idealne tło dla intensywnych, kwiatowych harmonii. W tle zapachu tkwi tajemnica i ciepło - ambra, drzewo sandałowe i piżmo tworzą zmysłową i magnetyczną bazę, która długo utrzymuje się, pozostawiając niezapomniane wrażenie. Ten zapach, będący symbolem kontrastu i równowagi, jest niczym portret nowoczesnej kobiety - enigmatycznej, a jednocześnie pełnej blasku i życia. Jest przeznaczony dla tych, którzy chcą wyrazić swoją jedyną w swoim rodzaju osobowość i kobiecość. Dla tych, którzy szukają w perfumach połączenia klasycznego piękna z odrobiną współczesnego ducha.

Nuty zapachowe:

  • nuty głowy: czarna porzeczka, kwiaty pomarańczy, mandarynka i róży,
  • nuty serca: konwalie, jaśmin, lilie wodne, wanilia,
  • nuty bazy: ambra, drzewo sandałowe, piżmo.

 

Kod produktu: 3666

Smell Like #03® - EDP dla kobiet

UWAGA: Smell Like™ jest znakiem towarowym, należącym do AURORA. Kupuj tylko oryginalne produkty!