Smell Like #01 for women 1ml

Feromony. Zmysłowy i uwodzący zapach dla kobiet.

  • Cena netto: 6,91 zł 8,50 zł
  • szt.

Perfumy dla kobiet Smell Like #01®

Linia eleganckich kosmetyków, łącząca japońską sztukę uwodzenia zapachem z doświadczeniami francuskich mistrzów perfumeryjnych. Te luksusowe perfumy - afrodyzjak zapachowy, został stworzony dla kobiet, które chcą uwodzić mężczyzn. Smell Like #01 podkreśli Twoją kobiecość, elegancję i urok. Ekskluzywny i hipnotyzujący zapach, będący złożoną kompozycją. Orzeźwiający zapach szampana, słodkich owoców, czerwonej róży i soczystego kwiatu brzoskwini kojarzy się z wyrafinowanym luksusem, elegancją i wytwornym stylem.

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

Opakowanie: 1 ml próbka - wystarcza na kilka aplikacji


Opis zapachu:

Te perfumy owijają ciało niczym tajemnicza zasłona, przynosząc ze sobą obietnicę subtelnej elegancji i ukrytego przepychu. Od momentu pierwszego kontaktu, uwolnione zostają żywe i iskrzące nuty szampana, splecione z łagodną słodyczą owoców. Ten wstępny taniec zapachów przypomina pierwsze promienie słońca rozpraszające poranną rosę, zapowiadając dzień pełen pozytywnych zaskoczeń i szczęścia. Kiedy wstępne nuty powoli znikają, esencja perfum zaczyna bić zmysłowym i głębokim rytmem. Pełnia kwiatu brzoskwini roztacza się, wprowadzając ciepłe, kojące tony do mieszanki, podobnie jak ciepło lata ogrzewa dojrzałe owoce. Do tej bogatej kompozycji dołącza się też róża damasceńska, monarchini kwiatów, której intensywny i pociągający zapach nadaje całości wielowarstwowość i dystynkcję. Kulminacyjnym akordem tej symfonii zapachów są nuty bazy, które zapewniają głębię i długotrwałość aromatu. Ciepłe i subtelnie żywiczne nuty drzewne, w harmonii z bursztynową ambrą, formują stabilną, ale dyskretną podstawę kompozycji. Te ostatnie tony delikatnie otulają użytkownika, zostawiając trwałe i niezapomniane wrażenie. Są to perfumy będące poetyckim hołdem dla kobiet pragnących akcentować swoją sensualność, wyrafinowanie i unikalność. To zapach, który nie tylko działa na ciało, ale również uwodzi zmysły, budzi uczucia i przywołuje wspomnienia. Idealne dla tych, którzy szanują połączenie klasycznej elegancji z nowoczesnym akcentem, świadcząc o wyrafinowanym smaku i aprecjacji piękna.

Nuty zapachowe:
  • nuty głowy: szampan, nuty owocowe,
  • nuty serca: kwiat brzoskwini, róża damasceńska,
  • nuty bazy: nuty drzewne, ambra.

Kod produktu: 3664

Smell Like #01® - EDP dla kobiet

UWAGA: Smell Like™ jest znakiem towarowym, należącym do AURORA. Kupuj tylko oryginalne produkty!