SHE WIN for women 10ml

Feromony. Perfumy, które intrygują i przyciągają mężczyzn.

  • Cena netto: 20,85 zł 25,65 zł
  • szt.

SHE WIN 

Zapach dla kobiet ceniących sobie luksus i elegancki styl. Wyrafinowana kompozycja zapachowa została opracowana tak, aby w sposób szczególny działać na mężczyzn, przyciągać ich uwagę i wzbudzać zainteresowanie. She Win sprawi, że będziesz postrzegana jako atrakcyjna, powabna i pociągająca. Wzrośnie Twoja spontaniczność i pewność siebie.

SHE WIN 

Perfumy damskie o podniecającym zapachu, będący złożoną kompozycją nut bergamotki, białych kwiatów jaśminu i konwalii, cedru, wanilii i drzewa sandałowego. Zapach jest niezwykle zmysłowy i bardzo kobiecy. Jego intrygująca, pełna zmysłowości i elegancji aura sprawi, że odniesiesz sukcesy w relacjach z mężczyznami.

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

SHE WIN - EDP dla kobiet

Opakowanie: butelka 10ml z aplikatorem roll-on. Dyskretne i wygodne opakowanie z aplikatorem roll-on pozwala na precyzyjną aplikacją kosmetyku, bez konieczności rozpylania go w powietrzu.

UWAGA: SHE WIN™ jest znakiem towarowym, należącym do AURORA. Kupuj tylko oryginalne produkty!

 

Kod produktu: 3586