SHADE PHEROMONE Night for women 30ml

Feromony. Perfumy o uwodzicielskim zapachu pełnym zmysłowości.

  • Cena netto: 68,82 zł 84,65 zł
  • szt.
    Niedostępny

SHADE PHEROMONE Night

Ekskluzywne perfumy dla kobiet. Stworzone po to, aby sprawić, że żaden mężczyzna nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Odpowiednio dobrany zestaw kompozycji zapachowych ma za zadanie wzbudzić zainteresowanie mężczyzn oraz wywołać w nich pożądanie i chęć do bliższego kontaktu.

SHADE PHEROMONE Night

Kompozycja zapachowa, która sprawi, że każdy mężczyzna zwróci na Ciebie uwagę. Te niezwykle kobiece perfumy odznaczają się zapachem intrygującym, pociągającym i pełnym romantyzmu. SHADE PHEROMONE Night to zapach, który został stworzone dla kobiet, które uwielbiają kokietować i skupiać na sobie uwagę innych osób. Idealnie sprawdzą się podczas randek z mężczyznami - będziesz postrzegana przez nich jako kobieta bardziej elegancka i emanująca zmysłowością!

SHADE PHEROMONE Night są opakowane w bardzo ładne i efektowne pudełko - idealnie nadają się na prezent lub upominek dla kobiety.

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

SHADE PHEROMONE Night - EDP dla kobiet

Opakowanie: butelka 30ml z atomizerem.

UWAGA: SHADE PHEROMONE Night™ jest znakiem towarowym, należącym do AURORA. Kupuj tylko oryginalne produkty!

 

Kod produktu: 2987