SHADE PHEROMONE Night for women 1ml

Feromony. Perfumy o uwodzicielskim zapachu pełnym zmysłowości.

  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 1 dzień roboczy
  • Cena netto: 6,91 zł 8,50 zł
  • szt.

Wieczorowy zapach SHADE PHEROMONE Night™

Ekskluzywne perfumy dla kobiet stworzone po to, aby sprawić, by żaden mężczyzna nie przeszedł obok Ciebie obojętnie. Zestaw kompozycji zapachowych został tak dobrany, by wzbudzić zainteresowanie mężczyzn i wywołać w nich pożądanie. Kompozycja odznaczają się zapachem intrygującym, pociągającym i pełnym romantyzmu. SHADE PHEROMONE Night to zapach, który został stworzony dla kobiet, uwielbiających kokietować i skupiać na sobie uwagę innych osób. Dzięki nim będziesz postrzegana przez nich jako kobieta bardziej elegancka i emanująca zmysłowością!

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

Opakowanie: 1 ml próbka - wystarcza na kilka aplikacji.

Opis zapachu:

W zapachu tym wita nas bergamotka swym świeżym, lekko gorzkawym zapachem, który przypomina delikatne światło poranka rozpraszające ciemność nocy. W sercu zapachu znajdujemy bursztyn, którego słodko-ziołowe nuty są jak wspomnienie letniego popołudnia. Drzewo sandałowe nadaje kompozycji głębi i spokoju, podczas gdy wanilia z Tahiti wprowadza egzotyczny, słodki i przytulny aspekt, który zaprasza do zanurzenia się w nim bez reszty. Kwiat pomarańczy dodaje zapachowi subtelnej słodyczy i świeżości, natomiast lilia wprowadza element luksusu i elegancji. Ylang-ylang z jego intensywnym aromatem, dopełnia kompozycję, nadając jej egzotyczną głębię i zmysłowość.

Nuty zapachowe:
  • nuty głowy: bergamotka,
  • nuty serca: bursztyn, drzewo sandałowe, wanilia z Tahiti,
  • nuty bazy: kwiat pomarańczy, lilia, ylang-ylang.

Kod produktu: 3559

SHADE PHEROMONE Night - EDP dla kobiet

UWAGA: SHADE PHEROMONE Night™ jest znakiem towarowym, należącym do AURORA. Kupuj tylko oryginalne produkty!