SHADE PHEROMONE Day for women 30 ml

Feromony. Perfumy o świeżym i urzekającym zapachu. Uwodzi!

  • Cena netto: 68,82 zł 84,65 zł
  • szt.
    Niedostępny

Powabny aromat SHADE PHEROMONE Day™

Ekskluzywne perfumy dla kobiet. Ten odpowiednio dobrany zestaw kompozycji zapachowych ma za zadanie wzbudzić zainteresowanie mężczyzn oraz wywołać w nich pożądanie i chęć do bliższego kontaktu. Ten wieloskładnikowy aromat, to efekt długiej pracy i wieloletniego doświadczenia. Zapach idealny dla kobiet prowadzących intensywne życie towarzyskie, chcących wzbudzić w mężczyznach zainteresowanie i nakłonić ich do bliższego kontaktu. Shade Pheromone Day sprawi, że będziesz postrzegana jako kobieta bardziej powabna, elegancka i emanująca kobiecością.

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

Opakowanie: butelka 30 ml z atomizerem.

SHADE PHEROMONE Day są opakowane w bardzo ładne i efektowne pudełko - idealnie nadają się na prezent dla kobiety.

Opis zapachu:

Rozpoczynająca zapach bergamotka, z cytrusową świeżością, delikatnie budzi do życia ukryte aromaty. Fiołek z frezją i irysem tworzą aksamitność. Jaśmin, konwalia i mimoza przynoszą ze sobą bogactwo tradycyjnego ogrodu, a róża, zawsze elegancka i ponadczasowa, dodaje kompozycji głębi i niewątpliwej klasy. Nuty serca to przynoszący ciepło i tajemniczą głębie bursztyn. Kolejno cedr i drzewo sandałowe łączą się, tworząc solidne i stabilne fundamenty, na których rozkwitają pozostałe aromaty: piżmo i wanilia. Nuty bazy i zawarte w nich brazylijskie drzewo różane wraz z galbanum, to początek końca tego aromatu. Co ważne irys i jaśmin powracają tutaj, by zapewnić ciągłość narracji, która zaczęła się w nutach głowy. Lekko pikantna kolendra i hipnotyzujący aromat tuberozy, stanowią kropkę nad "i" tego zapachowego dzieła sztuki.

Nuty zapachowe:
  • nuty głowy: bergamotka, fiołek, frezja, irys, jaśmin, konwalia, mimoza, róża,
  • nuty serca: bursztyn, cedr, drzewo sandałowe, piżmo, wanilia,
  • nuty bazy: brazylijskie drzewo różane, galbanum, irys, jaśmin, kolendra, kwiat pomarańczy, narcyz, rumianek, tuberoza

Kod produktu: 2988

SHADE PHEROMONE Day - EDP dla kobiet

UWAGA: SHADE PHEROMONE Day™ jest znakiem towarowym, należącym do AURORA. Kupuj tylko oryginalne produkty!