Phobium Pheromo VERO for women 50 ml

Zapach pożądania i namiętności. Kusi. Zniewala.

  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 65,80 zł brutto
  • Czas realizacji: 1 dzień roboczy
  • Cena netto: 52,76 zł 64,90 zł
  • szt.

Zapach tajemnicy – PHOBIUM®Pheromo VERO

Kompozycja zapachowa przeznaczona dla kobiet lubiących uwodzić mężczyzn i nawiązywać nowe znajomości. Idealnie nadaje się na randki i spotkania z mężczyznami.

Niezwykle uwodzący, tajemniczy i zmysłowy zapach, dzięki któremu mężczyźni nie przejdą obok Ciebie obojętnie. Zapach został stworzony, by sprawić, że będziesz postrzegana przez mężczyzn jako kobieta bardziej atrakcyjna i elegancka.

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

Opakowanie: butelka 50 ml z atomizerem

Opis zapachu:

Perfumy te mają wyraźnie zdefiniowaną kompozycję zapachową, która łączy słodkie, pikantne i ziemiste akordy. Nuty głowy, czyli te, które czuć jako pierwsze zaraz po aplikacji, to gruszka, imbir i gorzka pomarańcza. Gruszka dodaje słodkiej świeżości, imbir wnosi pikantny, energetyzujący akcent, a gorzka pomarańcza dodaje również niejako świeżości, ale z gorzkawym, bardziej złożonym charakterem. Ta kombinacja zapewnia początkowe wrażenie, które jest jednocześnie orzeźwiające i stymulujące. Nuty serca ujawniają się po tym, jak nuty głowy zaczną się ulatniać. Róża, jaśmin i szafran w tej warstwie tworzą bogaty i intensywny bukiet. Róża zapewnia klasyczną, romantyczną słodycz, jaśmin dodaje głębi i zmysłowości, a szafran wzbogaca mieszankę swoim unikatowym, lekko pikantnym i ziemistym aromatem. Te nuty serca nadają perfumom głębi i trwałości. Na końcu czujemy nuty bazy, które dają perfumom ich trwały charakter, składają się ze skóry, styraksu, paczuli i wetiwerii. Skóra wnosi ciepłe, bogate i trochę surowe nuty, nadające kompozycji elegancki, ale ziemisty charakter. Styraks, żywica o słodkim, balsamicznym zapachu, dodaje głębi i łączy się z paczulą, której ciemne, ziemiste tonacje wprowadzają element tajemniczości i intensywności. Wreszcie, wetiweria, z jej charakterystycznym, ziemistym, lekko dymnym aromatem, nadaje perfumom stabilność i wyrafinowanie. W rezultacie te perfumy przedstawiają złożoną i zmysłową podróż zapachową, która przechodzi od świeżych i pikantnych nut głowy, przez bogate i kwiatowe nuty serca, aż po głębokie i trwałe nuty bazy. Idealne dla osób, które cenią sobie perfumy o wielowymiarowym charakterze, łączące słodkość z pikantnością i ziemistymi akcentami.

Nuty zapachowe:
  • nuty głowy: gruszka, imbir, gorzka pomarańcza,
  • nuty serca: róża, jaśmin, szafran,
  • nuty bazy: skóra, styrax, paczula, wetiweria

Kod produktu: 2964

PHOBIUM® Pheromo VERO - EDP dla kobiet

UWAGA: marka PHOBIUM® jest zarejestrowanym i chronionym znakiem towarowym, należącym do AURORA (nr świad. ochr. 281323). Kupuj tylko oryginalne produkty!