Phobium Pheromo VERO for women 1 ml

Feromony. Zapach pożądania i namiętności. Kusi.

  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 1 dzień roboczy
  • Cena netto: 6,91 zł 8,50 zł
  • szt.

Zapach tajemnicy – PHOBIUM®Pheromo VERO

Kompozycja zapachowa przeznaczona dla kobiet lubiących uwodzić mężczyzn i nawiązywać nowe znajomości. Idealnie nadaje się na randki i spotkania z mężczyznami.

Niezwykle uwodzący, tajemniczy i zmysłowy zapach, dzięki któremu mężczyźni nie przejdą obok Ciebie obojętnie. Zapach został stworzony, by sprawić, że będziesz postrzegana przez mężczyzn jako kobieta bardziej atrakcyjna i elegancka.

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

Opakowanie: próbka 1 ml - wystarcza na kilka aplikacji

Opis zapachu:

Te wyjątkowe perfumy wyróżniają się bogatą paletą zapachową, która łączy w sobie elementy słodkie, ostre i ziemiste. Dominujące w pierwszym kontakcie nuty głowy to gruszka, imbir oraz gorzka pomarańcza, które zapewniają niezapomniane wrażenia. Gruszka przynosi delikatną słodycz i świeżość, imbir dodaje energii dzięki swojej ostrości, natomiast gorzka pomarańcza wnosi odświeżającą, acz subtelną gorycz. Ten wstęp zapachowy budzi i ożywia zmysły. Po chwili, gdy te pierwsze aromaty znikają, uwagę przyciągają głębsze nuty serca: róża, jaśmin i szafran. One formują intensywny kwiatowy bukiet, w którym róża oferuje swoją klasyczną słodycz, jaśmin przyciąga swoją zmysłowością, a szafran nadaje oryginalny, lekko pikantny i ziemisty charakter. Te nuty nadają perfumom serce pełne emocji i długotrwałości. W końcowej fazie rozwijają się nuty bazy: skóra, styraks, paczula i wetiweria, które są fundamentem długotrwałego zapachu. Skóra dostarcza ciepłych, głębokich tonów z nutą dzikości, nadając całości elegancką, ale surową atmosferę. Styraks, z jego słodkawym balsamicznym aromatem, w połączeniu z ziemistą paczulą, wzbogaca perfumy o nutę tajemnicy i głębi. Natomiast wetiweria, z charakterystycznym, lekko dymnym zapachem, wprowadza spokój i dystynkcję. W efekcie, perfumy te zapewniają bogatą, pełną wrażeń podróż zapachową, ewoluując od żywych i pobudzających nut głowy, przez pełne pasji kwiatowe tonacje serca, po stabilne i pełne charakteru nuty bazowe. Są idealnym wyborem dla osób poszukujących kompleksowego zapachu, który harmonijnie łączy słodycz, wyrazistość i ziemiste tonacje.

Nuty zapachowe:
  • nuty głowy: gruszka, imbir, gorzka pomarańcza,
  • nuty serca: róża, jaśmin, szafran,
  • nuty bazy: skóra, styrax, paczula, wetiweria

Kod produktu: 2965

PHOBIUM® Pheromo VERO - EDP dla kobiet

UWAGA: marka PHOBIUM® jest zarejestrowanym i chronionym znakiem towarowym, należącym do AURORA (nr świad. ochr. 281323). Kupuj tylko oryginalne produkty!