Phobium Pheromo for women 50 ml

Feromony. Zapach pożądania i namiętności. Uwodzi.

  • Cena netto: 80,49 zł 99,00 zł
  • szt.

Perfumy dla kobiet PHOBIUM ® Pheromo

Zapach pełen pożądania, który uwodzi mężczyzn. Luksusowe perfumy, których nie da się zapomnieć. Idealne dla eleganckich, pewnych siebie kobiet lubiących uwodzić i kokietować mężczyzn! Jest to wieloskładnikowy kosmetyk zapachowy, przeznaczony dla pań, które nie boją się ryzyka i doskonale wiedzą czego chcą od życia oraz czerpią z niego pełnymi garściami. Ten podniecający i zmysłowy zapach został stworzony aby sprawić, żeby żaden mężczyzna nie przeszedł obok Ciebie obojętnie.

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

Opakowanie: butelka 50 ml z atomizerem

 

Opis zapachu:

zmysłowa i intensywna kompozycja perfum Phobium Pheromo for women składa się z trzech podstawowych nut. Pierwsza – otwierająca, nadaje świeżości i owocowej słodyczy. Nuta środkowa, dzięki obecności m.in. róży, dodaje delikatności i romantycznego charakteru. Natomiast występowanie składników nuty bazy sprawia, że zapach jest trwały i głęboki.

Nuty zapachowe:
  • nuty głowy: bergamotka, mandarynka, gorzka pomarańcza, dzięgiel litwor, białe kwiaty,
  • nuty serca: jaśmin, róża, konwalia, gardenia,
  • nuty bazy: wanilia, kaszmir, drzewo sandałowe, bursztyn, fasola tonka.

 

Kod produktu: 2968

PHOBIUM ® Pheromo - EDT dla kobiet

UWAGA: marka PHOBIUM® jest zarejestrowanym i chronionym znakiem towarowym, należącym do AURORA (nr świad. ochr. 281323). Kupuj tylko oryginalne produkty!