ORIENT MUSK for women 1ml

Perfumy. Zmysłowy i czarujący zapach dla kobiet.

  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 1 dzień roboczy
  • Cena netto: 6,91 zł 8,50 zł
  • szt.

ORIENT MUSK™

Perfumy zmysłowe, intrygujące i hipnotyzujące! Niezwykle słodki, uwodzący i zmysłowy zapach sprawi, że będziesz postrzegana przez facetów jako kobieta sukcesu, pełna kobiecości i bardziej powabna! Ta kompozycja zapachowa przeznaczona jest dla kobiet lubiących wywoływać w mężczyznach zainteresowanie.

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

Opakowanie: 1 ml próbka - wystarcza na kilka aplikacji.


Opis zapachu:

Perfumy te tworzą niezwykle złożoną i fascynującą kompozycję. Na początku, nuty głowy z kwiatem pomarańczy, różowym pieprzem i gruszką, zapewniają świeże, lekko słodkie i pikantne pierwsze wrażenie. Kwiat pomarańczy wnosi słodką, kwiatową świeżość, różowy pieprz dodaje delikatną pikantność, a gruszka przynosi soczysty i owocowy akcent. Nuty serca nadają zapachowi głębi i zmysłowości. Jaśmin, będący jednym z najbardziej cenionych składników w perfumerii, wnosi bogaty, kwiatowy aromat. Kawa z kolei dodaje nieoczekiwanego, ciepłego i trochę gorzkawego elementu, który nadaje perfumom oryginalności. W bazie zapachu występuje m.in. wanilia, która dodaje słodyczy i ciepła, paczula wnosi ziemisty, lekko słodki i intensywny akcent, cedr zapewnia elegancki, drzewny zapach, a piżmo przynosi delikatność i trwałość, tworząc podstawę, która łączy wszystkie nuty w harmonijną całość. Takie perfumy to prawdziwa uczta dla zmysłów, idealna dla osób szukających unikalnych, bogatych i wielowarstwowych zapachów. Są odpowiednie zarówno na dzień, jak i na wieczorne wyjścia, zapewniając wyrafinowanie i zmysłowość. To perfumy, które mogą przyciągać uwagę i pozostawiać trwałe wrażenie.

Nuty zapachowe:
  • nuty głowy: kwiat pomarańczy, różowy pieprz, gruszka,
  • nuty serca: jaśmin, kawa,
  • nuty bazy: wanilia, paczula, cedr, piżmo.


Kod produktu: 4656

ORIENT MUSK - EDP dla kobiet

UWAGA: ORIENT MUSK™ jest znakiem towarowym, należącym do AURORA. Kupuj tylko oryginalne produkty!