Mariko Sakuri SENSO for women 1ml

Feromony. Perfumy zmysłowe i eleganckie. Wabią.

  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 1 dzień roboczy
  • Cena netto: 6,91 zł 8,50 zł
  • szt.

Luksusowy zapach Mariko Sakuri SENSO™

Piękne, kwiatowe perfumy o bardzo kobiecym i zmysłowym zapachu, będącym złożoną kompozycją nut kwiatowych. Zapach kojarzy się z wyrafinowaną elegancją, wytwornym stylem i luksusem.

Zawarte w perfumach kompozycje zapachowe przyciągają mężczyzn, ich uwagę. Mogą wywoływać u nich chęć bliższego poznania. Specjalnie dobrany zestaw nut zapachowych wzbudza zainteresowanie płci przeciwnej i sprawia, że postrzegają kobietę jako bardziej atrakcyjną i powabną.

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

Opakowanie: próbka 1 ml - wystarcza na kilka aplikacji.

Opis zapachu:

Zapach ten rozpoczyna się od niezwykle świeżego i kwiatowego akordu. Cyklamen z kolei wprowadza nutę nieco wodnistą, która w harmonii z soczystym melonem i królewską różą damasceńską buduje efekt niezwykłej lekkości i delikatności. W samym sercu zapachu rozwija się bukiet kwiatowy pełen romantyzmu. Lewkonia, o subtelnie pikantnym aromacie, miesza się z lilią, dodając kompozycji głębokości. Delikatna piwonia wprowadza akcent niewinności i czystości, tworząc serce zapachu niczym kwiatowy ogród podczas wiosennego deszczu. Podstawę tego zapachu tworzy harmonijne połączenie drzewnych i orientalnych nut. Drzewo sandałowe, o ciepłym i kremowym charakterze, miesza się z intensywną i uwodzicielską tuberozą. Piżmo dodaje kompozycji miękkości i zmysłowości, podczas gdy olejek ambra wprowadza nutę bursztynowego ciepła. W efekcie tworzy się kompozycja subtelnie zmysłowa, jak i głęboko intrygującą. Idealna dla kobiety tajemniczej, delikatnej, ale jednocześnie pewnej siebie i swojego uroku.

Nuty zapachowe:
  • nuty głowy: frezja, lotos, cyklamen, róża damasceńska, melon,
  • nuty serca: lewkonia, lilia, piwonia,
  • nuty bazy: drzewo sandałowe, tuberoza, piżmo, olejek ambra, cedr

Kod produktu: 4225

Mariko Sakuri SENSO - EDP dla kobiet

UWAGA: Mariko Sakuri SENSO™ jest znakiem towarowym, należącym do AURORA. Kupuj tylko oryginalne produkty!