Mariko Sakuri for women 1ml

Feromony. Zapach romantyczny i kuszący. Uwodzicielski.

  • Cena netto: 6,91 zł 8,50 zł
  • szt.

Mariko Sakuri™

Elegancki zapach, łączący japońską sztukę uwodzenia zapachem z doświadczeniami francuskich mistrzów perfumeryjnych. Luksusowe perfumy - afrodyzjak zapachowy został stworzony dla kobiet, które chcą uwodzić mężczyzn.

Zapach bardzo intrygujący, uwodzący i pełen romantyzmu. Sprawi, że w mężczyźnie obudzi się większa ochota na poznanie kobiety, którą będzie postrzegać jako bardziej elegancką i powabną!

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

Opakowanie: próbka 1 ml - wystarcza na kilka aplikacji.

Opis zapachu:

zapach rozpoczyna się wyjątkowym i orzeźwiającym akordem, gdzie sucha bergamotka, ze swoją cytrusową świeżością, łączy się z ostrym i korzennym imbirem oraz iskrą różowego pieprzu. Następnie, w sercu zapachu, rozwijają się kwiatowe nuty. Jaśmin, z jego zmysłowym i egzotycznym charakterem, splata się z delikatnością konwalii, przypominając o wiosennym ogrodzie pełnym kwiatów. W miarę ulatniania się zapach osiada na bogatej bazie, gdzie dominuje mech z jego ziemistym i wilgotnym charakterem. Paczula dodaje nuty leśne, a wyprawiona skóra wprowadza luksusowy i elegancki akcent. Nuty chypre dopełniają całość, nadając zapachowi klasycznego i ponadczasowego charakteru. W efekcie mamy do czynienia z zapachem, który jest mieszanką świeżości, zmysłowości i głębi. Idealny dla osób o wyrafinowanym guście, ceniących klasykę połączoną z nowoczesnością.

Nuty zapachowe:
  • nuty głowy: sucha bergamotka, różowy pieprz, imbir,
  • nuty serca: jaśmin, konwalia,
  • nuty bazy: mech, paczula, nuty chypre, wyprawiona skóra

Kod produktu: 2960

Mariko Sakuri - EDP dla kobiet

UWAGA:Mariko Sakuri™ jest znakiem towarowym, należącym do AURORA. Kupuj tylko oryginalne produkty!