Marijuana Cannabis for unisex 1ml

Feromony. Piękne, aromatyczne perfumy unisex o zapachu cannabis, konopi, marihuany.

  • Cena netto: 6,91 zł 8,50 zł
  • szt.

Marijuana Cannabis

Piękne, aromatyczne perfumy unisexMieszanka nut drzewnych z nutami żywicy konopnej i skórką dymnego, owocowego różowego pieprzu. Zmysłowy zapach stworzony aby szczególnie silnie działać na płeć przeciwną, wywoływać w nich zainteresowanie. Marijuana EASY LIFE CANNABIS to perfumy stanowiące nowość dla prawdziwych sympatyków zapachu marihuany. Najwyższa koncentracja i jakość składników to hołd złożony znanemu od dawna naturalnemu aromatowi, który pasuje zarówno kobietom i mężczyznom.

Marijuana Cannabis

Daj się ponieść uczuciu wolności i swobody, które wzbudza Marijuana EASY LIFE CANNABIS.Łagodny lecz aromatyczny zapach uwolni w Tobie pewność siebie i błogie poczucie beztroski. Perfumy podkreślają cechy osobowości i charakter, pozwalają wyrazić siebie. Aromatyczno-zielona kompozycja, ukryta w prostym i eleganckim flakonie, może być stosowana przez cały rok i na każdą okazję. Wyraź swoją charyzmatyczną osobowość poprzez zapach wody perfumowanej Marijuana EASY LIFE CANNABIS, której motyw przewodni stanowi niepowtarzalny zapach konopi. Perfumy zyskują przy bliższym poznaniu, to zapach, który dojrzewa.  Aby poczuć jego głębie, ona musi poczuć Ciebie. Delikatna woń pod wpływem naszego ciepła, z minuty na minutę, otacza nas coraz bardziej tworząc klimat, znany wszystkim miłośnikom konopi. Unoszące się przez długie godziny perfumy przypominające zapach ziół konopnych, przenoszą nas w krainie błogiego spokoju lecz nie odurzają. To woń dająca radość z życia.

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

Marijuana Cannabis - EDP unisex.

Opakowanie: 1 ml próbka - wystarcza na kilka aplikacji.

UWAGA: Marijuana Cannabis™ jest znakiem towarowym, należącym do AURORA. Kupuj tylko oryginalne produkty!

 

Kod produktu: 4913