La Vida Dulce for women 1ml

Feromony. Zmysłowy i intrygujący zapach. Uwodzi!

  • Cena netto: 6,91 zł 8,50 zł
  • szt.

La Vida Dulce

Zapach dla kobiet ceniących sobie luksus i elegancki styl. Wyrafinowana kompozycja zapachowa została opracowana tak, aby w sposób szczególny działać na mężczyzn, przyciągać ich uwagę i wzbudzać zainteresowanie. La Vida Dulce sprawi, że będziesz postrzegana jako atrakcyjna, powabna i pociągająca. Wzrośnie Twoja spontaniczność i pewność siebie.

La Vida Dulce

Luksusowy zapach który sprawi, że żaden mężczyzna nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Będziesz postrzegana jako osoba elegancka, atrakcyjna i powabna. Został stworzony, aby zapewnić Ci przewagę w każdej sytuacji życiowej. La Vida Dulce. Odznacza się mocnym, zmysłowym i romantycznym zapachem, który idealnie nadaje się na wieczorne spotkania z mężczyznami. Jego intrygująca, pełna zmysłowości i elegancji aura sprawi, że odniesiesz sukcesy w relacjach z mężczyznami.

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

La Vida Dulce - EDP dla kobiet

Opakowanie: 1 ml próbka - wystarcza na kilka aplikacji.

UWAGA: La Vida Dulce™ jest znakiem towarowym, należącym do AURORA. Kupuj tylko oryginalne produkty!

 

Kod produktu: 2947