Hombre Sexual for men 50ml

Feromony. Intrygujący, podniecający i bardzo męski zapach, który kusi i uwodzi!

  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 98,40 zł brutto
  • Czas realizacji: 1 dzień roboczy
  • Cena netto: 77,15 zł 94,90 zł
  • szt.

Hombre Sexual™

Świeża, elektryzująca kompozycja zapachowa dla współczesnego mężczyzny. Perfumy obfitują w aromatyczną głębię, która wspaniale komponuje się z zieloną świeżością i świetlistym orzeźwieniem. Perfumy polecane są do noszenia na co dzień i na wyjątkowe okazje. Te wieloskładnikowe perfumy obfitują w aromatyczną głębię, która wspaniale komponuje się z zieloną świeżością i świetlistym orzeźwieniem. Perfumy polecane są do noszenia na co dzień i na wyjątkowe okazje. Otul się siłą zapachu za sprawą oryginalnej i imponującej kompozycji, która w ciągu jednej chwili przyciągnie uwagę każdej kobiety

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

Opakowanie: butelka 50 ml z atomizerem.


Opis zapachu:

Ta męska perfuma to prawdziwe dzieło, łączące w sobie świeżość natury z nowoczesną, niemal futurystyczną elegancją. Złożona i wyrafinowana kompozycja zapachowa sprawia, że ten zapach wyróżnia się niebanalnym charakterem, idealnym dla mężczyzny, który ceni sobie unikalność i oryginalność. Nuty głowy otwierają się świeżymi, zielonymi nutami, które przynoszą uczucie naturalności i orzeźwienia, niczym poranek w środku bujnego lasu. Narcyz, z jego wyrafinowanym, lekko kwiatowym i nieco powabnym aromatem, dodaje do tej mieszanki delikatnego uroku i subtelnej słodyczy, tworząc zapach pełen kontrastów i zaskakujących zwrotów. Serce perfumy to połączenie drzewa różanego i palisandru. Drzewo różane, znane ze swojego ciepłego, delikatnie kwiatowego i lekko drzewnego zapachu, wprowadza do kompozycji nutę egzotyczności i głębi. Palisander, z jego bogatym, ciężkim i lekko słodkim charakterem, dodaje elegancji i zmysłowości, tworząc serce zapachu, które jest zarazem męskie i wyrafinowane. Nuty bazy to innowacyjne połączenie nut metalicznych i szałwii. Nuty metaliczne, z ich nowoczesnym charakterem, nadają perfumom unikalności i nowoczesności. Szałwia, z jej aromatyczną, lekko ziołową i odświeżającą nutą, wprowadza element spokoju i równowagi, kończąc kompozycję w sposób subtelny i wyrafinowany. Ta perfuma to doskonały wybór dla mężczyzny, który chce wyrazić swoją indywidualność i nowoczesny styl. Jest to zapach, który łączy w sobie świeżość i naturalność z nowoczesnymi akcentami, tworząc perfumę pełną kontrastów i nieoczekiwanych zwrotów. Idealny dla mężczyzny, który nie boi się wyróżniać i ceni sobie oryginalność w każdym aspekcie swojego życia.

Nuty zapachowe:
  • nuty głowy: zielone nuty, narcyz,
  • nuty serca: drzewo różane, palisander,
  • nuty bazy: nuty metaliczne, szałwia.


Kod produktu: 5051

Hombre Sexual™ - EDP dla mężczyzn

UWAGA: Hombre Sexual™ jest znakiem towarowym, należącym do AURORA. Kupuj tylko oryginalne produkty!