FX24 - PURE for women 5ml

Feromony. Bezzapachowe wabik dla aktywnych kobiet. Wabi!

  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 34,00 zł brutto
  • Czas realizacji: 1 dzień roboczy
  • Cena netto: 27,56 zł 33,90 zł
  • szt.

FX24 – PURE for women™

Preparat o neutralnym zapachu, przeznaczony dla kobiet prowadzących intensywne życie towarzyskie, lubiących nawiązywać nowe znajomości i kontakty. Erotyczne i podniecające, bezzapachowe feromony dla kobiet. Neutralna zapachowo kompozycja uwodzi mężczyzn, wywołuje w nich zainteresowanie i pożądanie. Specjalnie dobrany zestaw składników działa na mężczyzn niezwykle pobudzająco i sprawia, że postrzegają kobietę bardziej atrakcyjną i pociągającą. Perfumy z dodatkiem feromonów lub atraktantów zapachowych to sprawdzony sposób na przyciąganie uwagi płci przeciwnej

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

Opakowanie: butelka 5ml z aplikatorem roll-on. Dyskretne i wygodne opakowanie z aplikatorem roll-on pozwala na precyzyjną aplikacją kosmetyku. Preparat o neutralnym zapachu może posiadać delikatnie wyczuwalny zapach, który nie jest trwały i przestaje być wyczuwalny w ciągu kilku minut po aplikacji.


Opis zapachu:

Kompozycja neutralna zapachowo - może być stosowana razem z kosmetykami zapachowymi, których używasz na co dzień.


Kod produktu: 2939

FX24 – PURE for women - EDP dla kobiet

UWAGA: FX24™ jest znakiem towarowym, należącym do AURORA. Kupuj tylko oryginalne produkty!