FX24 - PURE for women 5ml

Feromony. Bezzapachowe wabik dla aktywnych kobiet. Wabi!

  • Cena netto: 27,64 zł 34,00 zł
  • szt.

FX24

Preparat o neutralnym zapachu, przeznaczony dla kobiet prowadzących intensywne życie towarzyskie, lubiących nawiązywać nowe znajomości i kontakty.  Erotyczne i podniecające, bezzapachowe feromony dla kobiet. Neutralna zapachowo kompozycja uwodzi mężczyzn, wywołuje w nich zainteresowanie i pożądanie.

FX24

Specjalnie dobrany zestaw składników działa na mężczyzn niezwykle pobudzająco i sprawia, że postrzegają kobietę bardziej atrakcyjną i pociągającą. Perfumy z dodatkiem feromonów lub atraktantów zapachowych to sprawdzony sposób na przyciąganie uwagi płci przeciwnej.

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

FX24 - EDP dla kobiet

Opakowanie: butelka 5ml z aplikatorem roll-on. Dyskretne i wygodne opakowanie z aplikatorem roll-on pozwala na precyzyjną aplikacją kosmetyku. Preparat o neutralnym zapachu może posiadać delikatnie wyczuwalny zapach, który nie jest trwały i przestaje być wyczuwalny w ciągu kilku minut po aplikacji.

UWAGA: FX24™ jest znakiem towarowym, należącym do AURORA. Kupuj tylko oryginalne produkty!

 

Kod produktu: 2939