FX24 - AROMA for women 5ml

Feromony. Zapach intrygujący dla aktywnych kobiet.

  • Cena netto: 27,64 zł 34,00 zł
  • szt.

FX24

Tajemniczy i intrygujący zapach, który uwodzi mężczyzn. Wywołuje w nich zainteresowanie, podniecenie i pożądanie, któremu nie są w stanie się oprzeć. FX24 są przeznaczone dla kobiet, które chcą być postrzegane jako silne, eleganckie i seksowne. Perfumy z dodatkiem atraktantów zapachowych to sprawdzony sposób na przyciąganie uwagi płci przeciwnej.

FX24

Luksusowy zapach który sprawi, że żaden mężczyzna nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Będziesz postrzegana jako osoba elegancka, atrakcyjna i powabna. Został stworzony, aby zapewnić Ci przewagę w każdej sytuacji życiowej. FX24  odznacza się mocnym, zmysłowym i romantycznym zapachem, który idealnie nadaje się na wieczorne spotkania z mężczyznami. Jego intrygująca, pełna zmysłowości i elegancji aura sprawi, że odniesiesz sukcesy w relacjach z mężczyznami.

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

FX24 - EDP dla kobiet

Opakowanie: butelka 5ml z aplikatorem roll-on. Dyskretne i wygodne opakowanie z aplikatorem roll-on pozwala na precyzyjną aplikacją kosmetyku, bez konieczności rozpylania go w powietrzu.

UWAGA: FX24™ jest znakiem towarowym, należącym do AURORA. Kupuj tylko oryginalne produkty!

 

Kod produktu: 2935