FETISH PURE for women 10ml

  • Producent: AURORA
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 1 dzień roboczy
  • szt.
  • Cena netto: 32,32 zł 39,75 zł

Feromony. Bezzapachowe wabik dla aktywnych kobiet. Wabi!

FETISH

Preparat o neutralnym zapachu, przeznaczony dla kobiet prowadzących intensywne życie towarzyskie, lubiących nawiązywać nowe znajomości i kontakty.  Erotyczne i podniecające, bezzapachowe feromony dla kobiet. Neutralna zapachowo kompozycja uwodzi mężczyzn, wywołuje w nich zainteresowanie i pożądanie.

FETISH

Specjalnie dobrany zestaw składników działa na mężczyzn niezwykle pobudzająco i sprawia, że postrzegają kobietę bardziej atrakcyjną i pociągającą. Perfumy z dodatkiem feromonów lub atraktantów zapachowych to sprawdzony sposób na przyciąganie uwagi płci przeciwnej.

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

FETISH PURE - EDP dla kobiet

Opakowanie: butelka 10ml z aplikatorem roll-on. Dyskretne i wygodne opakowanie z aplikatorem roll-on pozwala na precyzyjną aplikacją kosmetyku. Preparat o neutralnym zapachu może posiadać delikatnie wyczuwalny zapach, który nie jest trwały i przestaje być wyczuwalny w ciągu kilku minut po aplikacji.

UWAGA: FETISH™ jest znakiem towarowym, należącym do AURORA. Kupuj tylko oryginalne produkty!

 

Kod produktu: 5097

Kompozycja neutralna zapachowo - może być stosowana razem z kosmetykami zapachowymi, których używasz na co dzień.