FETISH PURE for men 10ml

Feromony. Bezzapachowe wabik dla aktywnych mężczyzn. Wabi!

  • Cena netto: 32,32 zł 39,75 zł
  • szt.

FETISH PURE for men

Preparat o neutralnym zapachu, przeznaczony dla mężczyzn prowadzących intensywne życie towarzyskie, lubiących nawiązywać nowe znajomości i kontakty. Neutralna zapachowo kompozycja uwodzi kobiety, wywołuje w nich zainteresowanie i pożądanie. Erotyczne i podniecające, bezzapachowe feromony dla mężczyzn.

FETISH PURE for men

Specjalnie dobrany zestaw składników działa na kobiety niezwykle pobudzająco i sprawia, że postrzegają mężczyznę bardziej atrakcyjnego i pociągającego. Perfumy z dodatkiem feromonów lub atraktantów zapachowych to sprawdzony sposób na przyciąganie uwagi płci przeciwnej.

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

FETISH PURE - EDP dla mężczyzn

Opakowanie: butelka 10ml z aplikatorem roll-on. Dyskretne i wygodne opakowanie z aplikatorem roll-on pozwala na precyzyjną aplikacją kosmetyku. Preparat o neutralnym zapachu może posiadać delikatnie wyczuwalny zapach, który nie jest trwały i przestaje być wyczuwalny w ciągu kilku minut po aplikacji.

UWAGA: FETISH™ jest znakiem towarowym, należącym do AURORA. Kupuj tylko oryginalne produkty!

 

Kod produktu: 5096