BT Love for women 15ml

Zniewalające, luksusowe perfumy dla eleganckich kobiet. Feromony.

  • Producent: AURORA
  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 29,00 zł brutto
  • Czas realizacji: 1 dzień roboczy
  • Cena netto: 28,04 zł 34,49 zł
  • szt.

BT Love

Piękne perfumy, o niezwykle powabnym i kwiatowym zapachu, przeznaczone dla kobiet chcących podkreślić swoją atrakcyjność i elegancję. Niezwykle bogata, a zarazem lekka kompozycja zapachowa, skomponowana z myślą o tym, aby szczególnie silnie działać na mężczyzn i wzbudzać w nich zainteresowanie oraz zwiększyć chęć poznania kobiety.

BT Love

Kompozycja zapachowa wchodząca w skład BT Love to piękny zapach, będący złożoną kompozycją nut czarnej porzeczki, kwiatów pomarańczy, mandarynki i róży. Zapach jest niezwykle zmysłowy i bardzo kobiecy. Otul się romantycznymi nutami, które podkreślą Twoją zmysłowość. Słodki, namiętny i intrygujący zapach, stworzony aby uwodzić mężczyzn i wywoływać w nich zainteresowanie. Jest odpowiedni zarówno przed południem jak i na specjalne okazje wieczorowe.

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

BT Love - EDP dla kobiet

Opakowanie: butelka 15ml z aplikatorem roll-on. Dyskretne i wygodne opakowanie z aplikatorem roll-on pozwala na precyzyjną aplikacją kosmetyku, bez konieczności rozpylania go w powietrzu.

UWAGA: BT Love™ jest znakiem towarowym, należącym do AURORA. Kupuj tylko oryginalne produkty!

 

Kod produktu: 4312