Najchętniej kupowane zapachy damskie i męskie w 2023 roku na perfumy-aurora.pl

Koniec roku jest czasem podsumowań – również i u nas. Chcieliśmy dziś przedstawić najchętniej kupowane zapachy na perfumy-aurora.pl. Podzieliliśmy je na kompozycje dla kobiet i mężczyzn, ze względu na ilość sprzedanych flakonów.

TOP 3 zapachy dla kobiet

Niekwestionowanym liderem najczęściej kupowanych zapachów dla kobiet jest Phobium Pheromo for women. Ten zapach jest kwintesencją elegancji i złożoności, tworząc wyrafinowaną kompozycję, która idealnie łączy świeżość owoców cytrusowych, kwiatową delikatność oraz głębokie, ciepłe nuty bazy. Są to perfumy stworzone dla kobiety nowoczesnej i pewnej siebie, która ceni sobie klasykę połączoną z nutą wyjątkowości. Ten zapach jest idealnym wyborem dla kobiety, która pragnie podkreślić swoją zmysłowość i elegancję, a jednocześnie zachować świeżość i energię. Doskonały na każdą porę roku, zapach ten sprawdzi się zarówno w ciągu dnia, jak i na specjalne wieczorowe okazje. Zapach ten, z jego bogatą paletą aromatów, jest wyrafinowanym i niezapomnianym akcentem, który z pewnością przyciągnie uwagę i zostanie zapamiętany.

Na drugim miejscu uplasował się zapach La Vida Dulce, złożony z wyjątkowego połączenie świeżości, kwiatowej subtelności oraz ciepła drzewnych akordów. Całość tworzy kompozycję, która jest zarówno nowoczesna, jak i ponadczasowa. Zapach ten jest idealny dla kobiet poszukujących perfum, które są zarówno świeże, jak i zmysłowe, ze szczególnym akcentem na ciepłe nuty drzewne. Jest to zapach, który sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje, doskonale podkreślając osobowość i styl noszącej go osoby.

Ostatnie miejsce na podium przypadło w udziale perfumom Deseo De Amor. Ten zapach to złożona i wyrafinowana mieszanka, która łączy w sobie świeżość kwiatów, pikantność ziół oraz głęboką, drzewną bazę. Ten zapach jest idealnym wyborem dla osób, które szukają perfum wyrafinowanych, ale jednocześnie pełnych głębi i tajemniczości. Jest to zapach, który nadaje się zarówno na dzień, jak i na wieczór, pasujący do różnorodnych sytuacji i stylów.

 

TOP 3 zapachy dla mężczyzn

Numer jeden u mężczyzn to klasyka gatunku – Phobium Pheromo for men, czyli perfumy męskie, które tworzą fascynującą kompozycję aromatyczną. W nutach głowy imbir dodaje perfumom świeżości i pikantnego akcentu, natomiast lawenda wprowadza element relaksacyjny i kwiatowy, a rozmaryn przynosi ziołową świeżość. Ta kombinacja zapewnia, że pierwsze wrażenie zapachowe, jest zarówno orzeźwiające, jak i intrygujące. W sercu zapachu, geranium wprowadza lekko różaną, ale i odświeżającą nutę, natomiast szałwia dodaje głębi i ziołowego charakteru, co sprawia, że aromat staje się bardziej złożony i męski. Na koniec, cedr jako nuta bazy, zapewnia trwałość zapachu. Jego ciepły, drzewny powiew dodaje elegancji i głębi oraz wspiera trwałość pozostałych nut zapachowych. Takie perfumy są idealne dla mężczyzn, którzy cenią sobie klasykę z nowoczesnymi akcentami. Są odpowiednie zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Ich ciepłe nuty świetnie komponują się z jesienno-zimową aurą, czyniąc je szczególnie atrakcyjnymi w chłodniejsze dni.

Na drugim miejscu znaleźć można zapach Phero-Musk Black – fascynujące połączenie owocowej świeżości, ziołowej głębi i drzewnej ciepłoty, tworzące dynamiczną i wyrafinowaną kompozycję. Jest idealny dla nowoczesnego mężczyzny, który ceni sobie różnorodność i oryginalność w swoich perfumach. Ten zapach jest idealnym wyborem dla mężczyzn, którzy pragną wyrazić swoją indywidualność i charakter. Doskonały na każdą porę roku, jest odpowiedni zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Zapach ten z pewnością przyciągnie uwagę i zostawi trwałe wrażenie, będąc wyrazem męskiej elegancji i nowoczesności.

Numer trzy naszego zestawienia, jeśli chodzi o kompozycje zapachowe dla mężczyzn to X-Rune, czyli wyjątkowa mieszanka klasyki i nowoczesności, tworząca unikalny aromat, który jest zarówno świeży, jak i głęboki. Jest to idealny wybór dla mężczyzn, którzy cenią sobie oryginalność i chcą wyrazić swoją wyjątkową osobowość. To zapach dla mężczyzn, którzy chcą podkreślić swoją indywidualność i charakter. Jest doskonały na każdą porę roku i na różne okazje, od codziennego użytku po specjalne wydarzenia. Zapach ten z pewnością przyciągnie uwagę i zostawi trwałe wrażenie, będąc wyrazem męskiej elegancji i nowoczesnego stylu.