3D PHEROMONE formula 25+ for women 1ml

Feromony. Uwodzicielski zapach dla wyjątkowych kobiet.

  • Cena netto: 6,91 zł 8,50 zł
  • szt.

Oszałamiające 3D PHEROMONE formula 25+™

Oczaruj mężczyzn, a przy okazji poczuj się elegancko i wyjątkowo. Perfumy, dzięki którym nabierzesz uwodzicielskiej pewności siebie. Poznaj zapach, który obudzi w Tobie wrażliwą i delikatną kobietę. Perfumy dla kobiet powyżej 25 roku życia o zmysłowej, eleganckiej i ponadczasowej kompozycji. Odpowiednie dla kobiet, które chcą być postrzegane jako wrażliwe i delikatne. Świeży, a zarazem subtelny zapach będzie idealnym dodatkiem dla każdej uwodzicielki. Otul się tym zmysłowym zapachem i przekonaj się jak działa na mężczyzn.

Sposób użycia: stosować w sposób typowy dla perfum i wód toaletowych. Do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy już niewielka ilość. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

Opakowanie: 1 ml próbka – wystarcza na kilka aplikacji.

Opis zapachu:

Bezpośrednio po aplikacji perfum, czuć sycylijską cytrynę, która wnosi świeży, soczysty i lekko kwaśny aromat. Zielone jabłko przynosi uczucie czystości i naturalności. Nuty serca to element, który ujawnia się po kilku chwilach – tu wyczuwamy jaśmin – kwintesencję zmysłowości i kobiecości. Bambus dodaje nowoczesny, zielony i lekko wodnisty akcent, zaś biała róża wnosi powiew elegancji i subtelności. W nutach bazy wyczuwalne jest cedrowe drzewo, synonim stabilności i siły, a jego zapach przynosi poczucie spokoju i trwałości. Piżmo dodaje zapachowi sensualności i intymności, zaś ambra wnosi cięższe, ziemiste i lekko słodkawe akordy, które nadają zapachowi głębi i trwałości.

Nuty zapachowe:
  • nuty głowy: sycylijska cytryna, zielone jabłko,
  • nuty serca: jaśmin, bambus, biała róża,
  • nuty bazy: drzewo cedrowe, piżmo, ambra.

Kod produktu: 3714

3D PHEROMONE formula 25+- EDP dla kobiet

UWAGA: 3D PHEROMONE formula 25+™ jest znakiem towarowym, należącym do AURORA. Kupuj tylko oryginalne produkty!