Feromony – czy to naprawdę działa?

Feromony to chemiczne związki, które organizmy wydzielają, aby komunikować się z innymi osobnikami tego samego gatunku. Wiele badań sugeruje, że feromony mogą odgrywać istotną rolę w komunikacji między ludźmi, a szczególnie odpowiednio wpływać na kobiety.

Zaintryguj ją swym zapachem

Istnieje hipoteza, że feromony mogą odgrywać rolę w przyciąganiu partnerów seksualnych. Badania sugerują, że pewne feromony mogą być związane z poziomem przyciągania fizycznego między dwiema osobami. Ponadto okazuje się, że mogą one wpływać na nastrojowość i emocje u kobiet. Niewątpliwie jednak mają znaczenie przy dokonywaniu wyboru – na pewno sprawiają, że ktoś lub coś wydaje się kobietom bardziej atrakcyjne. Chodzi tu zarówno o wybór partnera, jak i produkty kosmetyczne. Warto podkreślić, że reakcje na feromony są bardzo indywidualne i różnią się. To, co przyciąga jedną osobę, niekoniecznie przyciągnie inną.

Podniecające i wyraziste

Dużą popularnością cieszą się perfumy Fetish marki Aurora Cosmetics, zawierające wspomniane wyżej feromony. Perfumy te zostały skomponowane tak, aby wywoływać w kobietach ochotę na bliższy kontakt. Mogą sprawić, że mężczyzna będzie postrzegany przez płeć przeciwną, jako bardziej męski, pewny siebie i zdecydowany. Jest to nieskrępowana, zaskakująca i niedająca o sobie zapomnieć kompozycja zapachowa. Fetish znakomicie sprawdza się podczas kontaktów z kobietami i we wszystkich sytuacjach, w których mężczyzna chciałby poczuć się wyjątkowo, atrakcyjnie i męsko. Fetish występują w dwóch typach – Sense i Pure. Fetish Sense to zbudowane na paczuli perfumy w których za górne nuty zapachowe odpowiada frezja, natomiast za nuty serca – mirabelka. W ofercie występuje również preparat o neutralnym zapachu – Pure. Neutralna zapachowo kompozycja uwodzi kobiety, wywołuje w nich zainteresowanie i pożądanie. Perfumy te przeznaczone są dla mężczyzn prowadzących intensywne życie towarzyskie, lubiących nawiązywać nowe znajomości i kontakty.

Zamów i sprawdź ich siłę

Specjalnie dobrany zestaw składników działa na kobiety niezwykle pobudzająco i sprawia, że postrzegają one mężczyznę jako bardziej atrakcyjnego i pociągającego. Perfumy z dodatkiem feromonów lub atraktantów zapachowych to sprawdzony sposób na przyciągnięcie uwagi płci przeciwnej. Jeśli nie jesteś przekonany, którą wersję naszych perfum wybrać, możesz zamówić jednomililitrową próbkę – wystarczy ona na kilka aplikacji. Inne dostępne wielkości perfum Fetish to 50 i 10 ml.

Pełna oferta perfum Fetish dla mężczyzn dostępna poniżej